رامونا پردازش نگار

درباره رامونا پردازش نگار

همواره در حال ایجاد تحولی پویا در امنیت فناوری اطلاعات

اگر زمانی استفاده از رایانه در انحصار ریاضیدانان و مهندسان بود اکنون سالهاست که فناوری اطلاعات به جزئی جدانشدنی از امور روزمره شخصی و کاری مردم، صرف‌نظر از شغل و تحصیلات آنها مبدل شده است.

تهدیدات بدافزاری و سایبری این روزها هم دیگر به چند نام ویروس پرسروصدا خلاصه نمی‌شوند؛ در عوض، در هر دقیقه بیش از یک‌صد بدافزار منحصربه‌فرد و کاملا جدید در جهان ظهور  می‌کند، بعضی دولت‌ها فناوری اطلاعات را به ابزاری برای جاسوسی و اجرای حملات سایبری بر ضد کشورهای دیگر  بدل کرده‌اند و مهاجمان حرفه‌ای که هر روز نیز بر شمار آنها افزوده می‌شود در قالب تهدیداتی همچون باج‌افزارها سالانه هزاران میلیارد تومان از قربانیان خود اخاذی می‌کنند.

 در سه‌دهه گذشته اگر چه تلاش‌های فراوانی برای مقابله با این تهدیدات و امن کردن فضای سایبری توسط سازندگان محصولات امنیتی، برخی حکومت‌ها و نهادهای قانونی به‌عمل آمده اما با نگاهی به سرخط اخبار به‌سادگی می‌توان فهمید که مهاجمان و افراد بدخواه بی‌محابا در حال جولان دادن و تبهکاری در بسترهای مبتنی بر فناوری اطلاعات از جمله اینترنت هستند.

محصولاتی همچون ضدویروس و دیواره آتش از الزمات امنیت فناوری اطلاعات هر سازمان هستند. اما مشخص است که تکیه صرف به آنها نمی‌تواند سازمان را از گزند تمامی تهدیدات فوق پیچیده امروزی حفظ کند. دلیل اصلی آن، بی‌توجهی به نقش کلیدی کاربران در مقابله با این تهدیدات است که دست بر قضا در خط مقدم زنجیره دفاعی هر سازمانی قرار دارند.

آن چه ما در رامونا پردازش نگار به دنبال آن هستیم ارائه راهکاری مؤثر به‌منظور پرکردن این جای خالی برای سازمان‌های ایرانی است.

تحقیق و توسعه هسته کلیدی رامونا پردازش نگار است. بیش از نیمی از همکاران ما در بخش تحقیق و توسعه مشغول به فعالیت هستند و ضمن رصد جدیدترین بدافزارها و حملاتی که از تکنیک‌های مهندسی اجتماعی برای به دام انداختن کاربران و رخنه به شبکه سازمان‌ها بهره می‌گیرند با همکاری با بخش تولید به‌طور مستمر در حال بهبود و تکامل محصولات رامونا پردازش نگار هستند.

ما به آنچه می‌کنیم ایمان داریم و برای ساخت و تکامل مستمر محصولاتی پیش‌رو در حوزه امنیت فناوری اطلاعات در کنار ارائه خدماتی بی‌نظیر و شایسته مشتریان ارزشمندمان سخت تلاش می‌کنیم!

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
اسکرول به بالا