رامونا پردازش نگار

شرایط خدمات و خط‌مشی رازداری

آنچه شما می‌توانید از ما انتظار داشته باشید و آنچه که ما از شما انتظار داریم.

هنگام استفاده از محصولات، سامانه‌ها، وب‌سایت‌ها و کانال‌های رامونا پردازش نگار شما با رعایت شرایط زیر موافقت می‌کنید. این شرایط با اولین استفاده شما از هر یک از موارد مذکور فورا قابل اجرا می‌شود.

تعاریف

رامونا پردازش نگار – شرکت رامونا پردازش نگار

نماینده – هر شخص حقوقی که دارای قرارداد نمایندگی با شرکت رامونا پردازش نگار است.

خدمات – هر کدام از محصولات، سامانه‌ها، وب‌سایت‌ها و کانال‌های رامونا پردازش نگار

کاربر یا مشتری – هر شخص حقیقی یا حقوقی – شامل نهادهای دولتی، عمومی و خصوصی – که به‌صورت رایگان یا با پرداخت هزینه به‌طور مستقیم یا از طریق نماینده از خدمات رامونا پردازش نگار استفاده می‌کند.

شرایط خدمات

استفاده از خدمات تحت هیچ شرایطی به معنای انتقال مالکیت آن از رامونا پردازش نگار به کاربر و مشتری نخواهد بود.

حق مالکیت مادی و معنوی محتوا، نشان‌ها، اسامی خاص، رابط‌های گرافیکی و ایده‌های استفاده شده در خدمات برای رامونا پردازش نگار محفوظ بوده و استفاده از آنها تنها در چهارچوب توافق‌نامه حاضر و قرارداد بین رامونا پردازش نگار و مشتری مجاز خواهد بود. لذا هر گونه انتشار، کپی‌برداری، بکارگیری یا توزیع خدمات، خارج از ضوابط توافق‌نامه و قرارداد، پیگرد قانونی خواهد داشت.

بازنشر مطالب منتشر شده در بلاگ رامونا پردازش نگار، تنها با درج “شرکت رامونا پردازش نگار” و لینک مستقیم مطلب مربوطه مجاز خواهد بود.

خدمات رامونا پردازش نگار تنها برای استفاده کاربر در چهارچوب توافق‌نامه حاضر و بکارگیری آن توسط مشتری بر اساس قرارداد فی‌مابین بوده و هر گونه کپی‌برداری، بهره‌برداری یا توزیع خدمات، خارج از ضوابط توافق‌نامه و قرارداد، پیگرد قانونی خواهد داشت.

شرکت رامونا پردازش نگار در کشور ایران ثبت شده و کلیه فرایندها و روال‌های کاری این شرکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است. نحوه استفاده کاربر یا مشتری از خدمات نیز مشمول تمامی قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین بین‌المللی خواهد بود.

مشتری می‌پذیرد که عهده‌دار مسئولیت کارکنان و تمامی افرادی خواهد بود که به واسطه او از خدمات رامونا پردازش نگار استفاده خواهند کرد.

در هر زمان، رامونا پردازش نگار این حق را خواهد داشت که در صورتی که مشتری به هر نحو مفاد این توافقنامه یا قرارداد فی‌مابین را نقض کرد به صلاحدید خود نسبت به قطع یا غیرفعال کردن دسترسی آن اقدام کند.

رامونا پردازش نگار تلاش می‌کند تا خدماتی امن و سریع را به مشتری ارائه دهد. در عین حال به دلیل وابستگی ارائه خدمات به بستر اینترنت، کیفیت و سرعت از زیرساخت‌های ارتباطی فراهم شده از سوی نهادهای ثالث متأثر می‌شود. لذا در زمان پیش آمدن اختلالاتی همچون قطعی اینترنت و ارتباطات داخلی یا بین‌المللی و سایر عوامل خارج از کنترل شرکت رامونا پردازش نگار مسئولیتی متوجه این شرکت نخواهد بود. هر چند تلاش می‌شود که آثار این گونه موارد در ارائه خدمات به کاربر و مشتری کاهش یابد.

رامونا پردازش نگار تلاش کرده تا کاربر یا مشتری در هنگام استفاده از خدمات نتواند از گذرواژه ساده استفاده کند؛ در عین حال ممکن است کاربر یا مشتری از گذرواژه‌ای رایج استفاده کند یا در مراقبت از آن دقت کافی را به عمل نیاورد. در این شرایط، با سوءاستفاده از آن گذرواژه ممکن است خدمات با اختلال روبرو شده یا اطلاعات بالقوه حساس و محرمانه کاربر یا مشتری در اختیار افراد غیرمجاز قرار بگیرد. رامونا پردازش نگار در چنین شرایطی که بروز اختلال یا نشت اطلاعات ناشی از بی‌احتیاطی کاربر یا مشتری است هیچ‌گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. همواره توصیه اکید می‌شود که از گذرواژه‌های پیچیده و غیرتکراری استفاده کرده و از به‌اشتراک‌گذاری آنها به هر نحو خودداری کنید.

کاربر یا مشتری در زمان خرید یا ساخت حساب کاربری رامونا پردازش نگار موافقت می‌کند ایمیل‌های اطلاع‌رسانی رامونا پردازش نگار را دریافت کند. در هر زمان این امکان فراهم است تا از طریق لینک درج شده در ایمیل، کاربر یا مشتری دریافت ایمیل را غیرفعال کند. باید توجه داشت که در این شرایط، رامونا پردازش نگار مسئولیتی در قبال بی‌اطلاعی کاربر یا مشتری از پیام‌هایی که از این روش ارتباطی منتشر می‌شوند، بر عهده نخواهد داشت.

خط‌مشی رازداری

رامونا پردازش نگار سخت تلاش می‌کند تا از اطلاعاتی که در جریان ارائه خدمات از کاربر یا مشتری دریافت می‌شود و بر روی سرورهای تحت تولیت رامونا پردازش نگار ذخیره می‌شود حفاظت کند. در عین حال کاربر و مشتری متعهد به رعایت موارد زیر خواهد بود:

  • در زمان استفاده از خدمات، وقوع هر گونه مورد مشکوک را در اسرع وقت به رامونا پردازش نگار اطلاع دهد؛
  • در زمان استفاده از خدمات، از بکارگیری گذرواژه هایی که در سامانه‌هایی به غیر از سامانه‌های مرتبط با رامونا پردازش نگار استفاده شده‌اند خودداری کند؛
  • موارد محرمانه و حساس را بر روی سامانه‌های مرتبط با رامونا پردازش نگار قرار ندهد.

رامونا پردازش نگار تمامی اطلاعات کاربر و مشتری را که در جریان ارائه خدمات جمع‌آوری می‌شود محرمانه تلقی می‌کند؛ به جز در مواردی که آشکار کردن آن طبق قانون لازم یا مجاز باشد.

اطلاعات بیشتر

اگر سئوالی درباره شرایط خدمات و خط‌مشی رازداری دارید، لطفاً با ایمیل info@rpnegar.com تماس حاصل نمایید.

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
اسکرول به بالا